DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

MO ČSSD Bojkovice

Akce ČSSD

Návštěva ing. Sedi  na radnici.

 

Přání k MDŽ a růži předal poslanec parlamentu Antonín Seďa.

 

Dne 17.12.2010 navštívil město Bojkovice místopředseda senátu ČR

pan  Zdeněk Škromach.

 

 

 

Bowling s poslanci 13.92010 a zahájení kampaně

 
 

 

Beseda s Mgr. Bronislavem Vajdíkem na téma Možnosti řešení nezaměstnanosti.

 
     

 

Dne 13.7.2009 navštívili poslanci za Zlínský kraj ing. Zdeněk Škromach, ing. Antonín Seďa a Jasof Smýkal Bojkovice a okolí. Zde se setkali s vedením podniku ZEVETA Bojkovice, Domov Důchodců v Nezdenicích, ekologické centrum Veronika v Hostětíně a odpoledne se zúčastnili besedy s občany v Bojkovicích. 

 

 

 

   

  


 

V prostorách restaurace Hvězda v Bojkovicích se uskutečnil bowling s poslanci, kterého se zúčastnil ing. Antonín Seďa a Ing. Zdeněk Škromach. Nálada výborná, Janáček skvělý, vyhráli ti nejlepší.  Příští rok se sejdeme opět. 

             

 


V neděli 28.6.2009 uspořádala MO ČSSD v Bojkovicích zájezd na divadelní představení Charlyova teta, v podání komenského ochotnického spolku, kterého se zůčastnilo 75 milovníků divadla z Bojkovic a Komně. Spolu s nimi přišli naše ochotníky podpořit poslanci Parlamentu ČR, přátelé Antonín Seďa, Zdeněk Škromach a František Novosad.

 
 
 
 
 

 
 

 

1. máj 2009 - Uherský Brod

 
                
 

 


 

Pietní vzpomínka k 64. výročí osvobození Bojkovic 30.4.2009

 
V předvečer 64. výročí osvobození Bojkovic pořádala naše MO pietní vzpomínku u hrobu padlých ruských a rumunských vojáků. Přes to, že jsme akci nechali vyhlásit i v místním rozhlase nepřišel mimo členů strany nikdo.  Je vidět, že máme co zlepšovat (nejenom poškozený pomník). Doufám, že příští rok to bude lepší.

Večer následovalo stavění máje. Zatančil Světlovánek a šlo se domů. Žádný oheň, pivo, párky. Ach Jo.
 
  
 
 
 

 

 

 


 

MDŽ v Bojkovicích 8.3.2009

     

Do Domů s pečovatelskou službu v Bojkovicích přijel popřát tamním obyvatelkám k MDŽ poslanec Parlamentu ČR Ing. Antonín Seďa. Přitom ji předal růže a knihy o historii Sociální demokracie v našem kraji. V krátké debatě se dostal do palby otázek, týkající se zejména poplatků ve zdravotnictví. Je vidět, že tato problematika obyčejné lidi tíží. Odpoledne pak odejel do Domova důchodců v Nezdenicích, kde jej na rozdíl od Bojkovic přijal ředitel ing. Jaroslav Kopper. Vedení DPS nestála návštěva poslance za pozornost. Že by díky politické příslušnosti? (Více fotografií ve složce fotogalerie.)

 

          

 

 

Vlčnovjanka v Bojkovicích,

 zde se představili kandidáti za ČSSD do krajských voleb.

       

 

 

1. máj v Uherském Brodě

 

         

 

 

Setkání s poslancem PČR ing. Antonínem Seďou.